Starter Java / C# in Deventer

room-technolution

Starter Java / C# in Deventer

Heb je een technische opleiding afgerond (master of bachelor) en heb je tijdens je studie met plezier en succes geprogrammeerd in Java, C# of .Net? Grote kans dat jij goed in ons team past. Zeker als je een drive hebt om iets werkends te maken; het lampje moet aan! Je schuwt verantwoordelijkheid niet. Als je een opdracht krijgt, dan wil je die ook echt oplossen. Als het niet lukt, zoek je hulp. Om verder te komen, maar ook omdat je nieuwsgierig bent. En heb je het afgerond, dan ben je er trots op en deel je je kennis graag met anderen. Kortom: je kunt al heel wat, maar je wilt nog veel meer leren.
 


Werken voor Philips of juist Rijkswaterstaat

Op ons kantoor in Gouda werken zo'n 180 technische professionals aan projecten voor onze klanten. Grote organisaties zoals Rijkswaterstaat, RIVM, Douwe Egberts, Eneco en Philips. Wij willen ons team uitbreiden met meer technische talenten. Starters met een passie voor programmeren en die waarde hechten aan het realiseren van een werkende oplossing.

Verantwoordelijk voor jouw eigen deelproject

Als starter bij Technolution begin je natuurlijk bij het begin. Je schrijft de software voor jouw deelproject. Tegelijkertijd word je direct betrokken bij het complete project. Dat kan ook niet anders want samen met jouw projectteam werk je in een kamer waar geregeld informele werkoverleggen plaatsvinden. Jij bent verantwoordelijk voor een goed werkende oplossing van jouw deelproject. Maar je kijkt ook over de grenzen heen en denkt mee over hoe jouw deel past binnen het geheel. 

Deventer

Sinds begin 2018 heeft Technolution een vestiging in Deventer. We zijn op zoek naar een collega voor onze vestiging in Deventer.

Kenmerkend en uniek

Waarom zou je kiezen voor Technolution?
Dit kenmerkt ons en maakt werken bij Technolution uniek:

  • Uitsluitend collega's met een afgeronde technische wo- of hbo-studie
  • Vaste werkplek in het centrum van Gouda of Deventer naast het station
  • Kleinschalige teams variërend van 2 tot maximaal 6 personen
  • Multidisciplinaire projecten: zowel software, programmeerbare logica als elektronica.
  • We hechten geen waarde aan status, maar aan kennis
Collega's bij Technolution roemen de passie voor techniek die door de gehele organisatie aanwezig is. Al meer dan 50 collega's werken langer dan 12,5 jaar bij Technolution. Afwisselende projecten, technische uitdaging, een inspirerend team en goede arbeidsvoorwaarden leggen hiervoor de basis.

Gerelateerde items

Cultuur

Lees meer

Dieptechnologisch zonder overwerkcultuur

Sollicitatieprocedure

Lees meer

Duidelijkheid voor jou en onszelf

Contact met Christina

Lees meer

Stel je vraag aan onze recruiter Christina

Designer Jan Jaap

Lees meer

Achterhalen wat de klant wil met de techniek...